Визначте рід поданих іменників, уведіть у словосполучення Аташе, тріо, біль,путь,Міссісіпі ,Токіо, кюре,кольрабі, авеню ,тюль

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Аташе - чоловічий рід Тріо - середній рід Біль - чоловічий рід Путь - жіночий рід Міссісіпі - жіночий рід Токіо - середній рід Кюре - чоловічий рід Кольрабі - жіночий рід Авеню - жіночий рід Тюль - чоловічий рід