Визначте складнопідрядні речення: А)Не видно і самого океану з височини, а тільки гори хмар, то снігових, то сивих, то блакитних… Б) Якщо сьогодні я прийду до неї, вона мене в Александрію візьме (Леся Українка). В) Орел мухи н...

Визначте складнопідрядні речення: А)Не видно і самого океану з височини, а тільки гори хмар, то снігових, то сивих, то блакитних… Б) Якщо сьогодні я прийду до неї, вона мене в Александрію візьме (Леся Українка). В) Орел мухи не ловить, а слон за мишею не ганяється (Народна мудрість). Г) В моїй душі мелодія осіння, та в ній я чую ноти весняні (В. Сосюра). Д) Десь на краю села дівчата співали веснянки, гомоніли й галасували діти (С. Васильченко). Е) Людина відчуває свою слабкість тоді, коли її покидають надії (Б. Харчук).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вид складнопідрядних чи сказати , де складнопідрядне ?