Визначте словосполучення, вкажіть їх вид за наявністю головного слова Батько навчає, брат і сестра, срібна роса, бити байдики, читати вдумливо, вищий за всіх, навколо лісу, багата золота осінь, синій-синій, думають діти, сім пл...

Визначте словосполучення, вкажіть їх вид за наявністю головного слова Батько навчає, брат і сестра, срібна роса, бити байдики, читати вдумливо, вищий за всіх, навколо лісу, багата золота осінь, синій-синій, думають діти, сім плюс два, надто дорого, буду читати
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1- не є словосполученням 2- не є словосполученням 3- роса(яка?) срібна , просте словосп. 4- не є словосполученням 5- читати(як?) вдумливо 6- вищий(за кого, чого?) за всіх 7- навколо( чого?) лісу 8- осінь(яка?) золота, (яка?) багата, складне словосп. 9- не є словосполученням 10- не є словосполученням 11- не є 12- не є 13- не є