Визначте висоту на рівнем моря(м)на якій температура повітря буде 0градусів якщо на рівнині моря температура +21

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
якщо ми піднімемося на висоту 1000м над рівнем моря то температура повітря знизиться на 6 градусів у тебе в випадку температура знизилася на 21 градус. Короче висота 3.5км тому що 21градус поділи на 6градусів буде 3.5км.