Визначте, яке твердження відповідає Сімейному кодексу: А) шлюбний договір може бути укладений лише до реєстрації шлюбу.; Б) укладання шлюбного договору не передбачено законодавством України; В)шлюбний договір може бути укладени...

Визначте, яке твердження відповідає Сімейному кодексу: А) шлюбний договір може бути укладений лише до реєстрації шлюбу.; Б) укладання шлюбного договору не передбачено законодавством України; В)шлюбний договір може бути укладений лише після реєстрації шлюбу; Г)шлюбний договір може бути укладений як до реєстрації шлюбу, так і в період перебування в шлюбі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г) шлюбний договір може бути укладений як до реєстрації шлюбу, так і в період перебування в шлюбі.