Визначте за фрагментом твору Дивись же на мене, сонце, й засмали мою душу, як засмалило тіло… (Я себе ловлю, що до сонця звертаюсь, як до живої істоти. Невже се значить, що мені вже бракує товариства людей?), у чому полягає нов...

Визначте за фрагментом твору Дивись же на мене, сонце, й засмали мою душу, як засмалило тіло… (Я себе ловлю, що до сонця звертаюсь, як до живої істоти. Невже се значить, що мені вже бракує товариства людей?), у чому полягає новизна оповідної манери М.Коцюбинського у новелі «Інтермецо»: а) у монолозі, який сприяє максимально конкретному, реалістичному змалюванню навколишньої дійсності; б) у монолозі («потоці свідомості»), що розкриває різнорівневий рух людської свідомості через тезу-антитезу-синтез; в) у внутрішньому діалозі, що розкриває суперечності внутрішнього життя людини; г) у назві та іменах дійових персонажів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я думаю а) у монолозі, який сприяє максимально конкретному, реалістичному змалюванню навколишньої дійсності;