Вкладник поклав до банку 2400 гривень на два різні рахунки. За першим із них банк виплачує 5% річних, а за другим - 8% річних. Через рік вкладник отримав 160 гривень відсоткових грошей. Скільки гривень він поклав на кожний раху...

Вкладник поклав до банку 2400 гривень на два різні рахунки. За першим із них банк виплачує 5% річних, а за другим - 8% річних. Через рік вкладник отримав 160 гривень відсоткових грошей. Скільки гривень він поклав на кожний рахунок.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
25% річних грошей оттак малий