Вміння зберегти власну індивідуальність-важлива риса характеру людини

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми люди. Ми спілкуемося і показуємо свої емоції. Кожна людина різна по типу храктеру. Кожен дивиться на світ своїми очами. У кожного є своя думка.           Кожна людина- це кожна індивідуальність яку ніхто не має права ображати, чи зневажати. Індивідуальна людина, це та людина, яка має різні погляди на ті чи інші речі, і яка може зробити якесь просте завдання по іншому.          Індивідуальна людина, має свій певний стиль. Вона захоплюється тим чи іншим стилем музики, вдягається по своєму і має різні види хобі. Вона має у собі загадковість яку відкриває лише найближчим людям.        Я вважаю що збереження індивідальності це саме головне, що має бути в людині завжди.