Внаслідок термічного розкладу 42,8 г гідроксиду трьохвалентного металу виділилося 10,8 г води. Знайдіть формулу гідроксиду.
Внаслідок термічного розкладу 42,8 г гідроксиду трьохвалентного металу виділилося 10,8 г води. Знайдіть формулу гідроксиду.
Ответ(ы) на вопрос:
2Ме(ОН)3 = Ме2О3 + 3Н2О
2 1 3
н воды = 10,8/18 = 0,6 моль.
тогда н гидроксида = 0,6*2/3 = 0,4 моль,
М гидроксида = 42,8/0,4 = 107 г/моль
М металла = 107 - 51 = 56 - это железо.
Не нашли ответ?
Похожие вопросы