Вода життєво необхідна. Голодуючи, людина може втратити весь свій жир, 50 відсотків білків, але втрата 10 відсотків води - смертельна. Кожну добу доросла людина споживає 2 літри води. Але для нормальної роботи організму вона по...

Вода життєво необхідна. Голодуючи, людина може втратити весь свій жир, 50 відсотків білків, але втрата 10 відсотків води - смертельна. Кожну добу доросла людина споживає 2 літри води. Але для нормальної роботи організму вона потребує в 5 разів більше. Що є джерелом води в тканинах?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Расщепление углеводов( "внутриклеточное горение") например C6H12O6 +6 O2 = 6CO2 + 6H20 и различных жиров тоесть органических веществ. Проще говоря в результате метаболизма.