Вона мала пір'ячко синього кольору із зеленкуватим відтінком, маленьку голівку з білими щічками і блискучі, як намистинки, очі. Побачивши годівничку з дрібненькими шматочками сала, синичка підлетіла ближче. Спочатку вона полі...
Вона мала пір'ячко синього кольору із зеленкуватим відтінком, маленьку голівку з білими щічками і блискучі, як намистинки, очі. Побачивши годівничку з дрібненькими шматочками сала, синичка підлетіла ближче. Спочатку вона політала навколо, потім врешті наважилась і, сівши на дощечку, почала дзьобати поживу. Дмитрик спостерігав за синичкою у вікно. Він знав, що з кожних десяти синичок до весни доживає лише одна. Усі інші гинуть від холоду й голоду. Хлопчик з радістю подумав, що тепер пташка не загине. Знайди в тексті опис синички. За допомогою яких прикметників зображено пташку? Спиши опис, прикметники підкресли.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вона мала пір'ячко синього кольору із зеленкуватим відтінком, маленьку голівку з білими щічками і блискучі, як намистинки, очі-це опис пташки.