Впиши недостающие фразы в диалоги .Воспользоваться словами из рамочки.Слова Good morning, You are welcome, Thank you, Help yourselfтекстMag: Happy birthday to you!Jill: Oh, it"s great!______________Mother: Good morning, Jim! Ji...

Впиши недостающие фразы в диалоги .Воспользоваться словами из рамочки. Слова Good morning, You are welcome, Thank you, Help yourself текст Mag: Happy birthday to you! Jill: Oh, it"s great!______________ Mother: Good morning, Jim!  Jim:____________________, Mum! Mother: Here you are._______________ Jim:Thank you, Mum. Mother:______________________________________-
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В таком порядке будут стоять слова  1thank you - спасибо 2Good morning - доброе утро 3Help yourself - угощайся 4you are welcome - пожалуйста