Впиши недостающие реплики и перевиди . Ben:Hello,Miss Chatter!How are you? Miss Chatter:____ Ben:Did you visit Hobbit yesterday? Miss Chatter:Yes,I did . Ben:___ Miss Chatter:No,he didn’t write it.He was very busy.He gave me a...

Впиши недостающие реплики и перевиди . Ben:Hello,Miss Chatter!How are you? Miss Chatter:____ Ben:Did you visit Hobbit yesterday? Miss Chatter:Yes,I did . Ben:___ Miss Chatter:No,he didn’t write it.He was very busy.He gave me a nice book of fairy-tales for you. Ben:I’ll go to the country next week.I’ll take the book. Miss Chatter:____ Ben:Thanks a lot.Bye-bye! Miss Chatter:____
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
привет мис Chatter. как вы? I'm fine