Впр. 282. Уявіть що ви літньої пори йдете лісовою стежкою. Що ви вітчуваєте?Що бачите
Впр. 282. Уявіть що ви літньої пори йдете лісовою стежкою. Що ви вітчуваєте?Що бачитенавкруги? Про що думаэте? Розкажітьпро це. Завершіть свою розповідь висловлюванням про необхідність дбайливого ставлення до природи. Довідка: Мальовничий, бадьорий, схвильований,кольоровий, тьохкати, майоріти, літнього, надвечірнього,ранього, його,сьогодні,цього, тьохкати, синього.