Вправа 32 згадай украинську народну казку Дидова дочка и бабына дочка дай видповиди на запытання Як поводылася дидова дочка колы до неизверталыся з проханням яблунька крынычка собачка пич Що можна сказаты про мовлення дивчынкы ...
Вправа 32 згадай украинську народну казку Дидова дочка и бабына дочка дай видповиди на запытання Як поводылася дидова дочка колы до неизверталыся з проханням яблунька крынычка собачка пич Що можна сказаты про мовлення дивчынкы А яквидповидала бабына дочка Чого вчыть казка
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дідова дочка поводилась чемно і дуже ввічливо, допомагала кожному у їхньому проханні. Мовлення дівчинки культурне, ввічливе та спокійне. 2) Ця казка нас вчить мати добре серце,вмілі та роботящі руки, не боятись ніякої роботи. За це усе буде винагорода. А ліниві та пихаті люди отримують по заслузі.