Вроде не сложно, но я не понимаю эту тему... помогите пожалуйста). 3 номер

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I can speak english my father cant speak dutch can you speak franch? my sister cant skating can you swim across this river? i cant drink this milk may i come in? may i go to walk? if your job is done you may go home teacher said we may go home doctor says I may swim already father told me i may go to the cinema alone i thought i may watch a tv if you wont  wear a coat you may get sick 1 can 2 may 3 can 4 can 5 may 6 may 7 can, may 8 may 9 can 10 may 1 may  2 may 3 can 4 ? 5 may 6 may 7 may 8 can can can i must go to the store today, cook a dinner, do my homework, go to school, write a letter to the brother i have to go to the store today, cook a dinner, do my homework, go to school, write a letter to the brother i had to go to the store today, cook a dinner, do my homework, go to school, write a letter to the brother