Все - із доброго чи злого-починається змалого Листя виросте з листочка, з нитки витчиться сорочка. Хліб - з маленької зернини, дощ - із чистої краплини. Проганяй мерщійдрімоту і рукам давай роботу. 1) Знайди в тексті прикметни...
Все - із доброго чи злого-починається змалого Листя виросте з листочка, з нитки витчиться сорочка. Хліб - з маленької зернини, дощ - із чистої краплини. Проганяй мерщійдрімоту і рукам давай роботу. 1) Знайди в тексті прикметники ,визнач їх відмвнок,познач скорочено 2 ) Знайди в тексті прикметники - антоніми
Ответ(ы) на вопрос:
антонiми:добрий-злий,дрiмота-робота,