Всем привет! Помогите пожалуйста, перевести диалог на казахский язык! Фрукты! - здравствуйте! - добрый день! - мне нужно купить фрукты. - какие именно? - яблоки, груши, сливы, виноград и бананы. - сколько килограмм? - яблоки, г...

Всем привет! Помогите пожалуйста, перевести диалог на казахский язык! Фрукты! - здравствуйте! - добрый день! - мне нужно купить фрукты. - какие именно? - яблоки, груши, сливы, виноград и бананы. - сколько килограмм? - яблоки, груши и бананы по 1 килограмму, а виноград и бананы 2 килограмма. - вот, возьмите ваша покупка! - спасибо, до свидания!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жеміс! - Сәлеметсіз бе! - Қайырлы күн! - Мен жеміс сатып алу керек. - Бұл не? - Алма, алмұрт, өрік, жүзім және банан. - Қанша кг? - Алма, 1 килограмм үшін алмұрт және банан, және жүзім және банан 2 кг. - Мұнда, сіздің сатып алу қабылдауға! - рахмет сау болыңыз!
Гость
Жемистер! - Салеметсиз бе! - Кайырлы кун! - Маган жемистер сатып алу керек. - Кандай жемистер? - Алмалар, алмурттар, ориктер, жузим жане банандар. - Неше килограмм? - Алмалар, алмурттар, банандар бир килограмм, ал жузим мен ориктер (здесь два раза повторялось бананы, так что, я написала сливы) - Алыныз, сиздин алган заттарыныз! - Рахмет, сау болыныз!