Всем привет! В общем есть домашка по химии, я кину все задания, решите по возможности все, баллов накину) Собстевенно, сами задания: 1. Яке значення масової частки речовини в розчині, якщо в 250г дистильованої води розчинил: а)...

Всем привет! В общем есть домашка по химии, я кину все задания, решите по возможности все, баллов накину) Собстевенно, сами задания: 1. Яке значення масової частки речовини в розчині, якщо в 250г дистильованої води розчинил: а) 5г рибози б) 15 г фруктози в) 35 г галактози 2. Є 300г розчину глюкози з масовою часткою речовини 12%. Якою буде величина масової частки речовини в новому розчині, якщо до розчину додати: 1) 34г глюкози б) 50г води в) 0,1 моль глюкози г) 200г розчину з масовою часткою глюкази 20% 3. Глюкоза масою 1,8г була окислена за допомогою оксиду срібла(І). Чому дорівнює маса утвореного при цьому срібла? 4. За термохімичних рівнянняї реакції С6Р12О6(тв.) + 6O2 = 6CO2(м.) + 6H20(ж) ΔH=-+ 2802,5 кДж розрахуйте кількість енергії, що виділилася при повному засвоєнні організмом 200г глюктози 5. РОзрахуйте об'єм повітря, який необхідний для повного окиснення глюктози масою 9г. При розрахунках об*ємну частку кисню в повітрі прийміть рівною 21%. 6. Скільки етанолу утворюється при бродінні 1 кг глюкози, яка містить 15% несахаристих домішок?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. а) w(C5H10O5)=m(C5H10O5)/m(C5H10OH)+250=5/255=0.0196=1.96% б) w(C6H12O6)=m(C6H12O6)/m (C6H12O6)+250= =15/265=0.0566=5.66% в) w(C6H12O6)=m(C6H12O6)/m(C6H12O6)+250=35/285=0.123=12.3% 2. m(глюкозы)=300*0.12=36г а) w(C6H12O6)=m(C6H12O6)+34/300+34=70/334=0.21=21% б) w(C6H12O6)=m(C6H12O6)/350=36/350=0.103=10.3% в) M(глюкозы)=180г/моль m(глюкозы)=180*0.1=18г w(C6H12O6)=m(C6H12O6)+18/318=0.17=17% г) m(глюкозы)=200*0.2=40г w(C6H12O6)=m(C6H12O6)+40/500=76/500=0.152=15.2% 3. C6H12O6+Ag2O--->C6H12O7+2Ag M(C6H12O6)=180г/моль n(C6H12O6)=m/M=1.8/180=0.01моль По реакции : n(Ag)=2*n(C6H12O6)=0.02моль M(Ag)=108г/моль m(Ag)=n*M=0.02*108=2.16г Ответ:2.16г 4. По уравнению из 1моль глюкозы выделяется 2802,5кДж енергии. M(C6H12O6)=180г/моль m(C6H12O6)=1*180=180г Составляем пропорцию: 180г --- 2802.5кДж 200г --- x кДж x=2802.5*200/180=3113.9кДж Ответ:3113.9кДж 5. C6H12O6+6O2-->6CO2+6H2O M(C6H12O6)=180г/моль n(C6H12O6)=m/M=9/180=0.05моль По реакции: n(O2)=6*n(C6H12O6)=0.3моль V(O2)=0.3*22.4=6.72л 6.72л ---21% x л ---100% x=6.72*100/21=32л Ответ:32л 6. C6H12O6=2C2H5OH+2CO2 m(C6H12O6)=100%-15%=85% m(C6H12O6)=1000*0.85=850г M(C6H12O6)=180г/моль n(C6H12O6)=m/M=850/180=4.7моль По оеакции: n(C2H5ОН)=2*n(C6H12O6)=9.4моль M(C2H5ОН)=46г/моль m(C2H5OH)=46*9.4=432.4г Ответ:432.4г
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы