ВСІ МОЖЛИВІ ПЕРЕНОСИ СЛІВ: гідність, мільярд, трьох-ярусний, тьмяно, беззбройний, надсилається, відріж, сільський, такої, постарайтесь, зйомка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
гід-ність,гі-дність  міль-ярд,мі-льярд  трьох-  ярусний, трьох-я-  русний, трьох-ярус-  ний  тьмя-но,  без-збройний, беззб-ройний над-силається,надси-лається, надсила-ється, надсилає-ться, надсилаєть-ся від-ріж, сіль-ський,сільсь-кий  та-кої, по-старайтесь, поста-райтесь, постарай-тесь  зйо-мка, зйом-ка.