Встановіть відповідність між формулами оксидів і їх назвами:             А) FeO                1. сульфур(VI)оксид;           Б) SO2                2. ферум(III) оксид;           В) PbO2              3. кальцій оксид;          ...

Встановіть відповідність між формулами оксидів і їх назвами:             А) FeO                1. сульфур(VI)оксид;           Б) SO2                2. ферум(III) оксид;           В) PbO2              3. кальцій оксид;           Г) CaO                4. ферум(II) оксид;           Д) Fe203             5. сульфур(IV) оксид;           Е) K2O                6. плюмбум(IV) оксид;           Э) PbO                7. плюмбум(II) оксид;           Ж) SO3               8. калій оксид.   (то что выделено чёрным это коофициент)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) Феррум (II) Б) Сульфур (IV) В) Плюмбум ( IV) Г) Кальций Д) Феррум ( III) Е) Калий Э) Плюмбум (II) Ж) Сульфур (VI) Решене выше - неверно.