Встановіть відповідність між реченням та його характеристикою 1 . Остап зірвався на рівні ноги й не пішов, а побіг далі. А односкладне, з однорідними присудками. 2 . А Бог же вчить терпіти не ярмо, а лиш труднощі дороги. Б дво...

Встановіть відповідність між реченням та його характеристикою 1 . Остап зірвався на рівні ноги й не пішов, а побіг далі. А односкладне, з однорідними присудками. 2 . А Бог же вчить терпіти не ярмо, а лиш труднощі дороги. Б двоскладне, з однорідними присудками 3 Оглядаєтеся по боках,намагаєтеся запримітити щось. В двоскладне, з однорідними додатками 4 . Між селами вип’явся високий та обривчастий згірок . Г двоскладне, з однорідним підметами Д двоскладне, з однорідними означеннями.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-в 2-б 3-а 4-г думаю що правильно я просто розтавила шо до чого відноситься