Вставить пропущенные слова Дані на компьютерних носіях.............................. у вигляді ..........., Кожний................................має свое имья
Вставить пропущенные слова Дані на компьютерних носіях..............................
у вигляді ..........., Кожний................................має свое имья
Ответ(ы) на вопрос:
Дані на комп'ютерних носіях знаходятся у файлах,у вигляді ярликів.Кожний файл має своє ім'я.