Вставить пропущенные слова в предложения: 1) works, 2) is preparing, 3) have been, 4) started а) Carla (....) the briefing now. b) Mr.Martin (....) in purchasing. c) Our company (....) business in 1995. d) I (....) never (....)...

Вставить пропущенные слова в предложения: 1) works, 2) is preparing, 3) have been, 4) started а) Carla (....) the briefing now. b) Mr.Martin (....) in purchasing. c) Our company (....) business in 1995. d) I (....) never (....) to our New York subsidiary.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
a) Carla is preparing the briefing now. b) Mr.Martin works in purchasing. c) Our company started business in 1995. d) I have never been to our New York subsidiary.