Вставить слова ben gets up at quarter to eght ben ... to school at half past eight ben ... science at quarter past one ben ... home at quarter past three ben always ... his home work in the afternoon ben ... Queen Street at qua...

Вставить слова ben gets up at quarter to eght ben ... to school at half past eight ben ... science at quarter past one ben ... home at quarter past three ben always ... his home work in the afternoon ben ... Queen Street at quarter to eight
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ben gets up at quarter to eght ben goes to school at half past eight ben learnes science at quarter past one ben comes back home at quarter past three ben always does his home work in the afternoon ben crosses Queen Street at quarter to eight