Вставьте недостающие словаA. Mike can teach me Italian.B.  ____ he?A. Yes, he ____. He's a teacher.B. Oh, ____ he?A. Yes, he ____.

Вставьте недостающие слова A. Mike can teach me Italian. B.  ____ he? A. Yes, he ____. He's a teacher. B. Oh, ____ he? A. Yes, he ____.
Гость
A. Mike can teach me Italian. B.  Can he? A. Yes, he can. He's a teacher. B. Oh, is he? A. Yes, he is.