Вставьте обстоятельства (already,just,ever,never), задайте вопросы 1. I have done my task. (just) 2. Anna has passed her exam. (already) 3. Mike has been to London. (never/ever) 4. I have seen films about war in Vietnam. (ever/...

Вставьте обстоятельства (already,just,ever,never), задайте вопросы 1. I have done my task. (just) 2. Anna has passed her exam. (already) 3. Mike has been to London. (never/ever) 4. I have seen films about war in Vietnam. (ever/never)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. I have just done my task. (just) 2. Anna has already passed her exam. (already) 3. Mike has never been to London. (never/ever) 4. I have never seen films about war in Vietnam. (ever/never)