Вставьте по смыслу слова можно и без времени ПОЖАЛУЙСТА ЗАИ Sorry/ I had to.......my bike mended/ And for the last hour i ............. it's my mum's birthday tomorrow and ..............her a present yet Слова not buy get look...

Вставьте по смыслу слова можно и без времени ПОЖАЛУЙСТА ЗАИ Sorry/ I had to.......my bike mended/ And for the last hour i ............. it's my mum's birthday tomorrow and ..............her a present yet Слова not buy get look see shop
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) get     2) I was looking for a present in the shop. 3) and I haven't  bought her...