Вставте пропущені закінчення родового відмінка однини (-а(-я)) (-у(-ю)) А.! Колектив... ,Катод... ,Світогляд... , Портик... , Суходол... , Замк... ,Метрополітен...,Кодекс....., Воронеж....,Мезонін....,Вихор....,Імпульс.... Б!...

Вставте пропущені закінчення родового відмінка однини (-а(-я)) (-у(-ю)) А.! Колектив... ,Катод... ,Світогляд... , Портик... , Суходол... , Замк... ,Метрополітен...,Кодекс....., Воронеж....,Мезонін....,Вихор....,Імпульс.... Б! Фермент...., Стрибк...., Лиман...., Мост..., Плот..., Карниз...., Гопак..., Регрес..., Гіпс..., Процент...., Мотор...., Щавл..., Тріумвірат,,, В! Ренет...,Зал...., Грош...., Млин..., Міраж..., Фейлетон..., Сегмент..., Порох...., Лондон..., Мічиган..., Париж..., Буг..., Ідеал...., Житомир...,
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Колективу, катода, світогляду, портика, суходолу, замку, метрополітена, кодексу, Воронежа, мезоніна, вихору, імпульса. Фермента, стрибка, лиману, моста, плота, карнизу, гопака, регресу, гіпса, процента, мотора, щавля, тріумвірата. Ренета, зала, гроша, млинА, міража, фейлетону, сегмента, пороху, Лондона, Мічигана, Парижа, Буга, ідеалу, Житомира.