Вставте слова А i dont mind ---- to the opera Б my friends enjoys --- every weekend С students keep --- the same grammar mistakes Е i love --- Ф my parents enjoy --- historical books Слова для справок Reading Listening S...

Вставте слова А i dont mind ---- to the opera Б my friends enjoys --- every weekend С students keep --- the same grammar mistakes Е i love --- Ф my parents enjoy --- historical books Слова для справок Reading Listening Shopping Making Cooking
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
A-Listening ; B-Shopping ; C- making ; E-cooking ;Ф- Reading