Вставьте слова на тему "еда": 1. a carton of..... 2. a box of..... 3. a bowl of..... 4. a glass of..... 5. a packet of

Вставьте слова на тему "еда": 1. a carton of..... 2. a box of..... 3. a bowl of..... 4. a glass of..... 5. a packet of..... 6. a bottle of.....
Гость
Milk chocolate cherries  water crisps juice