Вставьте вместо пропусков пропущенные слова)))We went to Spain ............... 2010 Children have summer holidays....................  summer. I visit my granny .................... the weekend. He always does his homework ......

 Вставьте вместо пропусков пропущенные слова))) We went to Spain ............... 2010  Children have summer holidays....................  summer.  I visit my granny .................... the weekend.  He always does his homework .................... the evening.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
необходимо вставить предлоги:  in in on in