Ввічливість, вихованість, шляхетність прикрашають будь-яку людину. Але ввічливість може бути - сухою, вихованість - поверховою, шляхетність - показною. Як же відрізнити справжні чесноти від удаваних.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вічливу людину відрізнити від інших дуже легко.Така людина завжди говорить з посмішкою,дякує тобі за будь-яку справу,бажає тобі здоров'я,гарного аппетиту або доброго дня.І робить це не тільки тому,що треба,а від щирого серця.Чесна людина ніколи не буде вдавати щось із себе.Вона буде сама собою завжди.Даже тоді коли цей аргумент буде проти неї.Справжня шляхетна людина буде робити добрі справи тільки для того,хто іх потребує,і не буде росповідати про неї кожному.Справжніх добрих людей дуже мало і коли вони є це щастя.Бережіь їх почуття,кожне невірне слово може змінити їх не дуже в гарну сторону.