Выберите правильный ответ: 1. ... that waiter serve you well? a)is b)do c)does 2. The menu...on the table. a)doesn't b)isn't c) don't 3. We... fruit this summer. a)dry b)dried 4. I am...your service. ma'am a)at b)to 5.A table...

Выберите правильный ответ: 1. ... that waiter serve you well? a)is b)do c)does 2. The menu...on the table. a)doesn't b)isn't c) don't 3. We... fruit this summer. a)dry b)dried 4. I am...your service. ma'am a)at b)to 5.A table...two. please a)for b)to
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1does 2isn't 3dried 4to 5for