Вычислить объем фигуры, образованной вращением площади, ограниченной следующими линиями вокруг оси ОХ. Сделать рисунок (обчислити об'єм фігури, утвореної обертанням площі, обмеженої такими лініями навколо осі ОХ. Зробити малюно...

Вычислить объем фигуры, образованной вращением площади, ограниченной следующими линиями вокруг оси ОХ. Сделать рисунок (обчислити об'єм фігури, утвореної обертанням площі, обмеженої такими лініями навколо осі ОХ. Зробити малюнок) y^2=6x; y=0; x=1; x=3.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
----------------------------------------------------------