Выпишыце з тексту сказы, у як их идзе гаворка пра тое шт робяць бярозки и шт зробяць бярозки. танклявыя, нибы дзяучатки, беластволыя бярозки циха шапочуць миж сабой, радуюцца. Пупышки набракли, вось-вось з их пакажуцца маладыя...

Выпишыце з тексту сказы, у як их идзе гаворка пра тое шт робяць бярозки и шт зробяць бярозки. танклявыя, нибы дзяучатки, беластволыя бярозки циха шапочуць миж сабой, радуюцца. Пупышки набракли, вось-вось з их пакажуцца маладыя лисцики. И бярозки прыбяруцца, надзенуць на сябе легкия зяленыя касынки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я по я по-русски пишу и не могу ответить по украински