Выставить множественные окончания Біз тарихшы..., Сендер журналист..., Сіздер елші..., Олар саясаттанушы..., Біз заңгер сендер құрылысшы..., Сіздер сəулетші..., Олар бағдарламашы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Биз тарихшылармыз Сендер журналистерсиндер Сиздер елшисиздер Олар саясаттанушылар Биз зангерлермиз Сендер курылысшыларсындар Сиздер саулетшилерсиздер Олар багдарламашылар