Wake up написать про своего любимого героя фильма расказ что он делает утром в обед и вечером

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My favourite character is Hermione from Harry Potter. She gets up at 8 o clock in the morning. Then she eats breakfast and studies. After school, she watchs how her best friend Harry play Quidditch. An then she has got time only to do homework. Hermione studies very well, she is the best student in all school. And of course, after doing homework, she talks with her friends.