- What are about your exams results? - Don't know yet. I hope that everything will be alright. But 1 am a little bit nervous about it. - Don't wor

- What are about your exams results? - Don't know yet. I hope that everything will be alright. But 1 am a little bit nervous about it. - Don't worry and relax. Let's hope for the best. - Thanks. We'll wait and see. Переведите на русский язык(нормальный перевод)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Как сдал(а) экзамены? - Пока не знаю. Надеюсь, что все будет хорошо, но немного волнуюсь за это. - Не волнуйся. Расслабься. Будем надеяться на лучшее. - Спасибо! Подождём и увидим.