What are you doing on saturday and sunday cлова для справок go to school go to my grandparents watch a competition take part in a

What are you doing on saturday and sunday cлова для справок go to school go to my grandparents watch a competition take part in acompetitiom other activities
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I go to my grandparents on Sunday. I go to school on Saturday. I watch a competition Sunday. I take part in a competition on Saturday.