- What are you going to do on Sunday morning? - I don't know yet. - Have you ever been to the Dog Exhibition? - No, I ve never been there. - Let's go then. It's worth seeing. - Why not! See you tomorrow morning then. Переведите...

- What are you going to do on Sunday morning? - I don't know yet. - Have you ever been to the Dog Exhibition? - No, I ve never been there. - Let's go then. It's worth seeing. - Why not! See you tomorrow morning then. Переведите пожалуйста :з
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я еще не знаю.- Вы когда-нибудь были в выставке собак?- Нет, я никогда не был там.- Давайте тогда. Это стоит посмотреть.- Почему нет! Увидимся завтра утром, то.