What could you tell your friends about yourself and your family? что бы вы могли рассказать своим друзьям о себе и своей семье. 3) задание ,помогите пожалуйста очень срочно. спасибо огромнейшее!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
my name is raushan i am 13 i live in Kazakhstan in Atyrau i like ice cream l always get up early l washing up every day my father is ilectrec, and my mother is teather we sometimes talk for a my family we shopping every day все теперь место моего имени прставь свое имя, где ты живеш и т.д