What do Vera's friends do every day? What does Vera do in the morning? What do Vera's friends do at weekends? Is Vera's life interesting without Ann?

What do Vera's friends do every day? What does Vera do in the morning? What do Vera's friends do at weekends? Is Vera's life interesting without Ann?What is the address of Vera's website?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Что делать друзья Веры делать каждый день? Что Вера делать по утрам? Что друзья Веры делать в выходные? Является ли жизнь Веры интересна без Энн? Какой адрес веб-сайта Веры?