What room do you want to have? Lmagine you have made some changed. Describe these things. Use the verbs from the box.Пожалуйста, помогите! Английский язык 4 класс.Надо рассказать как бы ты украсил комнату. (на английском)13 БАЛ...

What room do you want to have? Lmagine you have made some changed. Describe these things. Use the verbs from the box. Пожалуйста, помогите! Английский язык 4 класс. Надо рассказать как бы ты украсил комнату. (на английском) 13 БАЛЛОВ я надеюсь вы мне поможете хоть и столько мало балов КТО СДЕЛАЕТ ПРАВИЛЬНО НА ТОГО ПОДПИШУСЬ И ПОСТАВЛЮ СПАСИБО
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I want to change my room`s view. I want blue walls with circles. I also want to change my bed, wardrobe. They are old. I want to buy desk, because I haven`t got desk. I think that my room will be the best place which I have ever seen.