What sport do you go in for ? What is your non- sporting hobby? What do you collet? What musical instrument do you play? What hobbydo you want to take up? Ответить на вопросы .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) What sport do you go in for ? I go in for playing basketball.2)What is your non- sporting hobby?  My non-sporting hobby is drawing. 3) What do you collect?  I collect beautiful pics. 4) What musical instrument do you play? I don't play any musical instrument.  What hobby do you want to take up? I want to learn English.