What time is it write the times 3ч00мин, 6ч 45мин, 9ч15мин, 2ч25мин,6ч50мин, 5ч5мин, 4ч10мин,8ч30мин

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Крутоиооллтооорродлрпмтььиииииттььиммр
Гость
 It is three oclock, it is a quarter to seven, it is a quarter past nine, it is twenty five minutes after two, it is ten minutes to seven, it is five minutes past five, it is ten minutes past four, it is a half past eight. Если нужно, могу объяснить принцип перевода, если хочешь)