Where did you celebrate a birthday? How many children were there? What did you give as a present? What did you eat? What did you drink? What did you do? Did you like a birthday?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
где вы праздновали день рождения сколько детей было что тебе подарить что ты ел что вы пили что ты сделал тебе понравился день рождения это перевод