Where did you go during the holiday I went to Russia Really?Did you go to Moskow No,I didn t Where did you go? To Irkutsk Nice How did you get there We fiew to Moscow and took the train from there Who did you go with I went w...

Where did you go during the holiday I went to Russia Really?Did you go to Moskow No,I didn t Where did you go? To Irkutsk Nice How did you get there We fiew to Moscow and took the train from there Who did you go with I went with my sister Where did you stay We stayed with our cousin How Long did you spend there There weeks Did you have a good holiday Yes,I did It was great What did you do I weht swimihg and fishing What was the weather like It was fine
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Где ты был во время праздника Я отправился в Россию В самом деле? Вы ходили в Москве Нет, я не сделал т Где ты был? Для Иркутске Хороший Как ты туда попал Мы прилетели в Москву и сели на поезд оттуда С кем вы идете с Я пошел со своей сестрой Где ты остаться Мы останавливались с нашим кузеном Как долго вы проводите там Там недели Было ли у вас хороший отпуск Да, я сделал Это было здорово Что вы делали Я пошел плавать и ловить рыбу Какая была погода, как Это было прекрасно