White the short form(Нужно написать в краткой форме, нужно брату! А я не могу понять как это сделать! Помогите пожалуйста!): 1) She is a doctor. 2) The book is not interrsting. 3) It is 10 o'clock. 4) I am not late . 5) He is ...

White the short form(Нужно написать в краткой форме, нужно брату! А я не могу понять как это сделать! Помогите пожалуйста!): 1) She is a doctor. 2) The book is not interrsting. 3) It is 10 o'clock. 4) I am not late . 5) He is in the park. 6) They are not in London.
Гость
1)she's a doctor 2)The book isn't interesting 3)It's 10 o'clock 4)I'm not late 5) He's in the park 6) They aren't in London