Write a letter about your home town.Dear _____________ !My name is _______ . I live in _______ .It is a ____________________ _________________.It is famous its ___________________________________________________________________...

Write a letter about your home town. Dear _____________ ! My name is _______ . I live in _______ . It is a ____________________ _________________. It is famous its ______________________________ __________________________________________ ___________________________________________ (or) _______________________________ .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Что надо сделать то?